KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10844418
nr 1084 4418
1700-/1800-tal, Landskap med stad i bakgrunden, 50x60
Kondition: slitage
Utrop:
2.600 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 januari 2017
kl 18:20:25
300 kr
500 kr